27.01.2012, Wałbrzych, ul. Wysockiego. Neoplan na linii 14, w ostatnich jej dniach funkcjonowania. fot. Adrian Henszel. Opublikowano 1.02.2012 | Autor: pk Rozmiar oryginału: 900 × 600 pikseli
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.