Weekendowa naprawa torowiska przy placu Legionów

W weekend 26-27 lutego, z powodu naprawy torowiska w ciągu ulicy Piłsudskiego przy placu Legionów, zmienią się trasy linii tramwajowych 5, 11, 15 i 31. Wymieniany będzie tor od placu Legionów w kierunku ulicy Świdnickiej.

Ww. linie tramwajowe pojadą następującymi trasami:

Tramwaje linii 5

Tramwaje linii 5 w kierunku pętli Księże Małe zostaną skierowane objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Podwale i Świdnicką do ulicy Piłsudskiego.

Tramwaje linii 11

Tramwaje linii 11 w kierunku Stadionu Olimpijskiego zostaną skierowane objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanku „Arkady (Capitol)”, „Dworzec Główny” i „Wzgórze Partyzantów”.

Tramwaje linii 15

Tramwaje linii 15 w kierunku Parku Południowego pojadą objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, Teatralną, Kołłątaja i Peronową z pominięciem przystanków: „Narodowe Forum Muzyki”, „pl. Legionów” i „Arkady (Capitol)”.

Tramwaje linii 31

Tramwaje linii 31 w kierunku krańcówki Gaj pojadą objazdem od placu Orląt Lwowskich przez ulicę Podwale i Świdnicką do ulicy Piłsudskiego z pominięciem przystanku „pl. Legionów”.

W kierunku przeciwnym, tramwaje linii 5, 11, 15 i 31 będą kursowały bez zmian przez ulicę Piłsudskiego.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter