12 czerwca 2012 roku (wtorek) Mecz Grecja – Czechy o godzinie 18:00

Mecz Grecja – Czechy o godzinie 18:00

 

F1 (autobusowa linia specjalna)

 

  • Port Lotniczy – Graniczna – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa – Klecińska – Estakada Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Rynek
  • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Graniczna – Port Lotniczy

  • Linia F1 będzie kursowała z częstotliwością: – co 15 minut w godzinach 5:00-12:00;- – co 6 minut w godzinach 12:00-15:00.

 

S1 (autobusowa linia specjalna

 

  • Port Lotniczy – Graniczna – Węzeł Wrocław Lotnisko – Autostradowa Obwodnica Wrocławia – Węzeł Stadion Wrocław – Szczecińska – Kosmonautów – al. Śląska – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
  • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – al. Śląska – Kosmonautów – Szczecińska – Węzeł Stadion Wrocław – Autostradowa Obwodnica Wrocławia – Węzeł Wrocław Lotnisko – Graniczna – Port Lotniczy

  • Linia S1 będzie kursowała z częstotliwością:

    – co 30 minut w godzinach 5:00-12:00; – co 10 minut w godzinach 12:00-15:00;

    – co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00

    – co 4 minuty w godzinach 19:45–21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu)

 

S2 (autobusowa linia specjalna)

  • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Rynek
  • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
  • Linia S2 będzie kursowała z częstotliwością:

    – co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej o godz. 17:20

    -co 4 minuty w godzinach 19:45-21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu).

 

103 (autobusowa linia stała)

  • pl. Solidarności –  Legnicka – pl. Jana Pawła II – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie
  • Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
  • Trasa linii 103 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

403 (autobusowa linia stała)

  • Kozanów – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Królewiecka – Brodzka – Stabłowicka – Jeleniogórska – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
  • Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Jeleniogórska – Stabłowicka – Brodzka – Królewiecka – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Kozanów

 

T1 (tramwajowa linia specjalna)

 

  • Przed meczem: Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka) Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Świdnicka

  • Po meczu:

    Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Nowy Świat – Rynek

    Rynek – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

  • Linia T1 będzie kursowała z częstotliwością:

    – co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:30 z przystanku „Świdnicka”) i

    – co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.

 

T2 (tramwajowa linia specjalna)

 

  • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
  • Linia T2 będzie kursowała z częstotliwością:

    – co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:15 z przystanku „Galeria Dominikańska”) i

    – co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.

 

3, 10 i 20 (tramwajowe linie stałe)

 

  • Tramwaje linii 3, 10 i 20 będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:

    – co 12 minut od 15:00 do 18:00 i – co 12 minut od 19:45 do 21:45.

 

23 (tramwajowa linia stała)

  • Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema –Drobnera – Most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Rynek
  • Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa  – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
  • Trasa linii 23 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

 

31Plus (tramwajowa linia stała)

  • Tramwaje linii 31Plus będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:

    – co 12 minut od 15:00 do 18:00 i – co 12 minut od 19:45 do 21:45.

 

32Plus (tramwajowa linia stała)

  • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
  • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska -  Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
  • Trasa linii 32Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

 

33Plus (tramwajowa linia stała)

  • Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Stadion Wrocław (Lotnicza)
  • Stadion Wrocław (Lotnicza) – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
  • Trasa linii 33Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

  • Tramwaje linii 33Plus będą kursowały w szczycie ze zmniejszoną częstotliwością – co 12 minut

 

 

KOMUNIKACJA NOCNA

 

W celu obsługi komunikacyjnej Strefy Kibica zostaną uruchomione dodatkowe kursy komunikacji nocnej:

 

241

  • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki –
    pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Jana III Sobieskiego – Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Komorowskiego – Jana III Sobieskiego – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) –
    pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –
    pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie 0:10, 1:10, 2:10.

 

243

  • Pilczyce – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

  • Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –  Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska –  Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
    św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Pilczyc
    i Osiedla Kosmonautów o godzinie 0:15 i 1:15.
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Księża Wielkiego o godzinie 0:30 i 1:30.

 

246

  • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka
  • Zajezdnia Obornicka – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy

  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie 0:15 i 1:15.

 

253

  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
  • Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

    

  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie 23:45, 0:45 i 1:45.
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Biskupina
    i Bartoszowic o godzinie 0:10 i 1:10.

 

255

  • Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
  • Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
    pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Gaj o godzinie 0:20, 0:50 i 1:10.
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Sępolna
    o godzinie 23:45, 0:20, 0:45 i 1:20.
  • Autobusy nocne (z wyjątkiem linii 240 i 250) będą obsługiwane przez autobusy przegubowe.

  • Dodatkowo autobusy linii 245, 249, 251 i 259 będą kursowały wg piątkowych rozkładów jazdy.

blog comments powered by Disqus