15 września – zmiany w komunikacji – Maraton we Wrocławiu

fot. Transportnews.Już w niedzielę 15 września odbędzie się 37. PKO Wrocław Maraton. Tego dnia już od godziny 7:00 zmienione zostaną trasy przejazdu linii komunikacji miejskiej.

Komunikacja tramwajowa

Linia 0L

Od godziny 7:00

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Od godziny 9:30

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego –Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Od godziny 10:30

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 0P

Od godziny 7:00

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Od godziny 9:30

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 1

Od godziny 10:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 2

Od godziny 9:30

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 3

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 4

Od godziny 7:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie  – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 9:30

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny 

Dworzec Główny – Peronowa – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 5

Od godziny 7:30

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od godziny 9:30

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska  – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi  – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 6

Od godziny 7:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma

Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 7

Od godziny 7:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Od godz. 9.00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Dubois

DuboisDrobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka –  Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma

Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich –Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Karłowice  – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka –  Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina 

Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 8

Od godziny 7:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema

pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 9

Od godziny 7:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Trauguttra – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 10

Od godziny 9:30

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju  – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów

Pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka –Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 11

Od godziny 7:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traughutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera– mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny

Dworzec Główny – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi –  Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa –
św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 14

Od godziny 7:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kursy zostaną zawieszone do chwili przebiegnięcia maratończyków przez ul. Kazimierza Wielkiego (do około godziny 10:30)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma

Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 12:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich –
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 15

Od godziny 7:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – ŻmigrodzkaPoświętne

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois

Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Świdnicka – Piłsudskiego

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich– pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 16

Od godziny 7:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – ZOO

ZOO – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Od około godziny 9.30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 17

Od godziny 7.30

Sepolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno  Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański– Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Od godziny 10:20

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 20

Od godziny 9:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 23

Od godziny 7:00

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnerapl. Bema

pl. Bema – Bema – Poniatowskiego 0 Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa (zmiana oznakowania)

Gajowa – Gliniana – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Podczas biegu maratończyków przez skrzyżowanie Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego (w przypadku braku przejazdu – około godziny 12:00 – gdy przejazd jest możliwy powrót na stałą trasę przejazdu)

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza  –Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy– Robotnicza 0 Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka 0 pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin 

Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 24

Od godziny 7:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Pilczyce (realizacja postoju)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 10:00 (odjazdy w odstępach 20-30 minut)

Tramwaje po północnej/zachodniej stronie Wrocławia

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 11:30

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich –
pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

 

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 31

Od godziny 7:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa -Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 9:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)Pilczycka – Górnicza

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Gajowa

Od godziny 10:45

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)Pilczycka – Górnicza

Od godziny 12:00

Tramwaje na Kozanowie

Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Górnicza

Tramwaje na trasie Gajowa – Pilczyce

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 32

Od godziny 7:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska)– Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów –  Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 9:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Kozanów (Dokerska) Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską) Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gajowa – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –  Borowska – Gliniana – Gajowa

Od godziny 10:45

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Kozanów (Dokerska) Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Od godziny 12:00

Tramwaje na Kozanowie

Kozanów (Dokerska) Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek za skrzyżowaniem z ulicą Kozanowską)Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Tramwaje na trasie Gaj – Pilczyce

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 33

Linia zostanie zawieszona do około godziny 11:00

Od godziny 11:00

Park Staromiejski – Wierzbowa – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – Wierzbowa – Park Staromiejski

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu.

Komunikacja autobusowa zastępcza

Linia 714

Kursuje w godzinach wyłączenia z ruchu komunikacji tramwajowej do pętli Osobowice (z częstotliwością co około 10 minut)

Osobowice – Osobowicka – Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dw. Nadodrze

Dw. Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Bałtycka – Osobowicka – Osobowice

Linia 723

Kursuje w godzinach 9:00-12:00 – na czas wyłączenie komunikacji tramwajowej na ulicy Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a pl. Strzegomskim (z częstotliwością co około 10 minut)

pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534) – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534) 

Komunikacja autobusowa

Linia A

Od godziny 7:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale –  Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Komandorska – Wielka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka 

Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – Wielka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Ronda Reagana (peron2) – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 10:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna  Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 11:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 12:00

Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – Wielka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia C

Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00

Linia D

Od godziny 7:00

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański –Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich  Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od godziny 9:00

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej Ślęzna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od godziny 11:30

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od godziny 11:30

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie  Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia K

Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:00

Linia N

Od godziny 7:00

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Od godziny 10:00

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – DyrekcyjnaGliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Od godziny 11:30

Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska

Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 101

Od godziny 7:00

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Jeleniogórska – Stabłowicka – Brodzka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska)

Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka – Brodzka – Stabłowicka – Jeleniogórska – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 102

Od godziny 7:00

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska –Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Grabowa – Kosmonautów – Fieldorfa – Rondo Bezruczki – Wojanowska – Starogajowa – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław –  Królewiecka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Starogajowa – Wojanowska – Rondo Bezruczki – Fieldrofa – Kosmonautów – Grabowa

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 103

Od godziny 7:00

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław –  Królewiecka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 104

Od godziny 7:00

Rędzińska – Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław – Królewiecka – Maślicka – Rędzińska

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 105

Od godziny 7:00

Świniary – Pęgowska – Zajączkowska – Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka – BałtyckaObornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Pęgowska – Świniary

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 106

Od godziny 7:00

Dworcowa – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki –  Dworcowa – Dworcowa

Od godziny 9:00

DworcowaPiłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

 

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki –  Dworcowa – Dworcowa

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 107

Od godziny 7:00

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Grabiszyńska – Solskiego – Karmelkowa – Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Krzyki

Krzyki – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa – Karmelkowa – Solskiego -Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10551)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 108

Linia zostanie zawieszona do około godziny 14:45

Linia 109

Od godziny 7:00

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Jarnołtów

Jarnołtów – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 111

Od godziny 7:00

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Bałtycka – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa 

Od godziny 9:00

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-
Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – Drobnera – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Bałtycka – Obornicka

Od godziny 10:30

Autobus w rejonie Osiedla Ołbin i Placu Grunwaldzkiego

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska – pl. Grunwaldzki

Autobusy po północnej stronie Wrocławia

Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – BałtyckaObornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 116

Od godziny 7:00

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki

Od godziny 9:00

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera (nawrót na pętli) – Krzywoustego – Brucknera – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Brucknera – Krzywoustego – Kromera (nawrót na pętli) – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 118

Od godziny 7:00

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka – BałtyckaObornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Wędkarzy – Rędzin 

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Sępolno – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Miłoszycka – Kowalska – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 119

Od godziny 7:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) – Na Ostatnim Groszu – Estakada „Gądowianka” – Strzegomska – Rondo Rotmistrz Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – FAT (przystanek nr 11726)

FAT – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa – Klecińska – Estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 10:00

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

FAT – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckigo – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa –  Klecińska – Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)

Na Ostatnim Groszu – Na Ostatnim Groszu – Estakada „Gądowianka” – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckigo – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska -Hallera – Ojca Beyzyma  Blacharska 

Od godziny 11:00

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa –  Klecińska – Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)

Na Ostatnim Groszu – Na Ostatnim Groszu – Estakada „Gądowianka” – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – Ojca Beyzyma – Blacharska

Od godziny 13:30

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) – Na Ostatnim Groszu – Estakada „Gądowianka” – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – Ojca Beyzyma – Blacharska

Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa –  Klecińska – Estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 121

Od godziny 7:00

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (objazd ronda)pl. Grunwaldzki  

Od godziny 9:30

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 2) pl. Grunwaldzki

Od godziny 11:30

pl. GrunwaldzkiRondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Golircka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-CurieRondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 122

Od godziny 7:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek– Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwal – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –  Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka –pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna –Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy

Od godziny 9:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – Dworzec Świebodzki

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego –  Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –  Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od godziny 12:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –  Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 123

Od godziny 7:00

Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka – Trzmielowicka – Średzka – Wolska –Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)

Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka – Maślicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Leśnica

Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 124

Od godziny 7:00

Księże Wielkie –  Tyska –  Opolska –  Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej –  Bardzka –  Kamienna – pl. Powstańców Śląskich –  Zaporoska –  Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka –  Strzegomska –  Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Hallera – Aleja Pracy Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej  – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Księże Wielkie –  Tyska –  Opolska –  Karwińska – Gazowa – pętla Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej –  Bardzka –  Kamienna – Ślężna – Petrusewicza

Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej  – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)

FAT – Klecińska – estakada Gądowianka –  Strzegomska –  Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 125

Od godziny 7:00

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Hubska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – pl. Hirszfedla – Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Joannitów – Sucha – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – nawrót na skrzyżowaniu z Klecińską – FAT (przystanek nr 11712)

FAT Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki

Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 126

Od godziny 7:00

Racławicka – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka –  Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –Hallera – Racławicka  – Racławicka (pętla)

Od godziny 9:30

Racławicka – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –Hallera – Racławicka  – Racławicka (pętla)

Od godziny 12:00

Racławicka – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka (pętla)

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 127

Od godziny 7:00

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – Dmowskiego – most Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (przystanek w zatoce na ulicy Peronowej)

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Od godziny 11:40

Kursy celem utrzymania pojazdów po południowej stronie miasta

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Zachodnia (stacja kolejowa) przystanek nr 10507

Zachodnia (stacja kolejowa) – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Od godziny 13:00

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia –  Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 128

Od godziny 7:00

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Kuźniki – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Od godziny 10:15

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –  pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535)

Pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kuźniki – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)

Pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Od godziny 12:00

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kuźniki – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)

Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Od godziny 13:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejheroska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)

Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Pilczyce

Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 129

Od godziny 7:00

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Kwiska (przystanek nr 12304)
Kwiska – Legnicka – Małopanewska – Bystrzycka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

Od godziny 13:15

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Kuklińskiego – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Piołunowa – Kaczorowskiego – Brzezińskiego – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Brzezińskiego – Kaczorowskiego – Piołunowa – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Kuklińskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 130

Od godziny 7:30

Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Polanowic

Polanowice – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Polanowice

Kursy celem utrzymania pojazdu w rejonie Psiego Pola

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa – Azaliowa – Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 131

Od godziny 7:00

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki

Od godziny 9:30

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (objazd ronda) Skłodowskiej-Curie – Reja

Od godziny 11:30

pl. GrunwaldzkiRondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-CurieRondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 132

Od godziny 7:00

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Mińska –Stanisławoska – Awicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska – Mińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od godziny 10:00

Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)

pl. Jana Pawła II Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice 

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska – Mińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)

pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska

Od godziny 12:15

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska – Mińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice 

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 133

Od godziny 9:15

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza

Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców –  Racławicka – Gajowicka – Hallera – Hallera (przystanek nr 11351)

Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Waligórskiego – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Auchan

Od około godziny 11:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 134

Od godziny 7:00

Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Armii Krajowej – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

 

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Księże Wielkie –  Tyska – Opolska – Krakowska – Armii Krajowej – Bardzka – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza

Petrusewicza – Borowska – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)

FAT – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 136

Od godziny 7:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 9:30

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnoga

Od godziny 11:45

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 140

Od godziny 7:00

Ślazowa – Ślazowa – Lipska – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 141

Od godziny 7:30

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki

Od godziny 9:30

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) pl. Grunwadzki

Od godziny 11:30

pl. GrunwaldzkiRondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-CurieRondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 142

Od godziny 7:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most TrzebnickiKarłowice

Karłowice – Żmigrodzka – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska- Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od godziny 10:00

Kursy celem utrzymania pojazdu w części Osiedla Nadodrze

Karłowice – Żmigrodzkamost Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535 przy ulicy Podwale)

pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełly – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most TrzebnickiŻmigrodzka – Karłowice 

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534 pod Akademią Muzyczną)

pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od godziny 12:15

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 144

Od godziny 7:00

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Waligórskiego – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most
Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Od godziny 9:45

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka &ndndash; most Trzebnicki – Trzebnicka -pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Krucza (przystanek nr 11535)

Krucza – Krucza – Stalowa – Grochowa – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Od godziny 11:45

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od godziny 13:30

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 145

Od godziny 7:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 146

Od godziny 7:00

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego  Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 148

Od godziny 7:00

Dworcowa – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki –  Dworcowa – Dworcowa

Od godziny 9:00

pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska -Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 149

Od godziny 7:00

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie  Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki

Od godziny 9:45

Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Wzgórze Partyzantów

Wzgórze Partyzantów – Podwale – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki 

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)

pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Od godziny 10:30

Kursy celem utrzymania pojazdu w centrum miasta

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Renoma

Renoma – Podwale Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki 

Kursy celem utrzymania pojazdu po zachodniej stronie miasta

Kuźniki– Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów)

pl. Orląt Lwowskich (zatoka przy ulicy Piłsudskiego przed pl. Legionów) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 325

Od godziny 7:00

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Sucha – Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Ibn Siny Avicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny – Wiejska – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – pl. Hirszfedla – Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 602

Od godziny 7:00

Biskupice Podgórne LG Chem Energy I – BIELANY WROCŁAWSKIE – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II

Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 609

Od godziny 7:00

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Samotworska – Samotwór (pałac)

Samotwór (pałac) – Samotworska – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Dworzec Świebodzki (postój na przystanku nr 10541)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 904

Od godziny 7:00

ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 908

Od godziny 7:00

SZYMANÓW – PSARY – Sułowska – Żmigrodzka – Bałtycka –  Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)

Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Sułowska – PSARY – SZYMANÓW

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 911

Od godziny 7:00

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW

KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 914

Od godziny 7:00

DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN 

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

 

Linia 921

Od godziny 7:00

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW – ŚLIWICE – BRZEZIA ŁĄKA

BRZEZIA ŁĄKA – ŚLIWICE – KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

 

Linia 923

Od godziny 7:00

(BRZEZINA – BRZEZINKA ŚREDZKA – PISARZOWICE – ) WILKSZYN – Wilkszyńska – Główna – Maślicka – Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska – realizacja postoju na przystanku nr 18531)

Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) – Królewiecka – Maślicka – Główna – Wilkszyńska – WILKSZYN (- PISARZOWICE – BRZEZINKA ŚREDZKA – BRZEZINA)

Od około godziny 13:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 924

Od godziny 7:00

KAMIEŃ – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – KAMIEŃ 

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

 

 

Linia 930

Od godziny 7:00

KRZYŻANOWICE – Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka – Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)

Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – KRZYŻANOWICE

 

UWAGA !!!

Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Maratonu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa maratończyków, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej. 

Dodatkowo uruchomiona zostanie linia dowozowa T3 dla maratończyków:

Dojazd na Stadion Olimpijski

Dworzec Autobusowy – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Hubska – Gliniana – Borowska – Dworzec Autobusowy

Linia T3 będzie kursowała w godzinach 6:00-8:10 (odjazdy z Dworca Autobusowego) z częstotliwością co około 10 minut.

Powórt ze Stadionu Olimpijskiego

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Borowska – Gliniana – Hubska – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Linia T3 będzie kursowała w godzinach 12:30-16:00 (odjazdy z pętli Sępolno) z częstotliwością co około 10 minut.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter