Nocny półmaraton – zmiany tras linii komunikacji miejskiej
W sobotę 16 czerwca 2018r. odbędzie się 6.PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Po godzinie 21:00 wprowadzone zostaną zmiany tras linii komunikacji miejskiej. Utrudnienia będą trwać do północy.
Na potrzeby 5.PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa S3 i tramwajowa T3.
Komunikacja tramwajowa Komunikacja autobusowa
Autobusy – linie strefoweAutobusy nocne
Linia autobusowa S3
- Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Moniuszki – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema 0 Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
- Ze Stadionu Olimpijskiego autobusy będą odjeżdżały w nocy z 16 na 17 czerwca 2018 roku o godzinie: 0:30, 0:55, 1:20, 1:45 i 2:10.
Linia tramwajowa T3
- Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska
- Z pętli Sępolno tramwaje będą odjeżdżały w nocy z 16 na 17 czerwca 2018 roku o godzinie: 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:15, 1:20, 1:25, 1:30, 1:45 i 2:00.
KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA
Linia 0L i 0P
Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.
Linia 1
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno– Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne
Linia 2
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Linia 3
Od godziny 22:00
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
Linia 4
Od godziny 21:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny –most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Linia 5
Od godziny 22:00
Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów
Linia 6
Od godziny 22:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego –Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki
Linia 7
Od godziny 22:00
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Kelcina
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Kelcina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich Karkonoska – Przyjaźni – Kelcina
Linia 8
Od godziny 21:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja –Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Karlowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej 0 Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej –Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Linia 9
Od godziny 21:00
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy
Linia 10
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Linia 11
Od godziny 21:00
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale (Kromera) – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kowale (Kromera)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Linia 14
Od godziny 21:00
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol
Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT
Linia 15
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna –Ślężna – Park Południowy
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Linia 17
Od godziny 21:00
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Sępolno – Mickiewicza – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego –Wajdy – Mickiewicza – Sępolno
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Linia 20
Od godziny 22:00
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat– św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Linia 23
Od godziny 21:00
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska– pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera
Od godziny 22:00
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera
Linia 24
Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – Jan Pawała II
Jan Pawała II – Podwale – most sikorskiego– Mostowa – Jagielły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów
pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT
Linia 31
Od godziny 21:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie
Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia 32
Od godziny 21:00
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Od godziny 22:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie
Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska 0 Bardzka – Świeradowska – Gaj
Po udrożnieniu ulicy Stawowej
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)
Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
Linia 33
Od godziny 21:00
Z uwagi na wyłączenie z ruchu większej części trasy linii tramwajowej 33, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowej 33.
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
Linia A
Od godziny 21:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka –Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego –Aleja Piastów – Racławicka –Racławicka (pętla)
Racławicka (pętla) – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza –Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)
Od godziny 22:00
Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie –Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)
Racławicka (pętla) – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza –Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)
Linia C
Od godziny 20:30
pl. Grunwaldzki (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera 0 Dubois – most Mieszczański Dmowskiego Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (peron 1)
Linia D
Od godziny 21:00
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki –Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka Królewska – Osiedle Sobieskiego
Od godziny 22:00
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich -Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia K
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Od godziny 22:00
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna –Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki –Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Linia N
Od godziny 21:00
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska
Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Od godz. 22:00
Litewska – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska
Linia 106
Od godziny 22:00
Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Piłsudskiego pomiędzy pl. Legionów a ulicą Lelewela)
pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Port Lotniczy
Linia 110
Od godziny 21:00
Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gajowa – Gliniana – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa – Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej)
Linia 111
Od godziny 21:00
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 1)
Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
Od godziny 22:00
Kminkowa – Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Rondo Kielara – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – Zakładowa – Słonimskiego – Rychtalska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)
Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Rychtalska – Słonimskiego – Zakładowa – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Rondo Kielara – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa – Kminkowa – Kminkowa
Linia 112
Od godziny 21:00
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio– Ołtaszyńska – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia 113
Od godziny 21:00
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Rodno św. Ojca Pio – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki
Krzyki – Karkonoska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Strachowskiego – Kurpiów -Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia 114
Od godziny 22:00
Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)
Dworcowa (przystanek na Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska –Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Linia 115
Od godziny 22:00
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wajdy – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wajdyo)
Hala Stulecia – Wajdy – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Linia 116
Od godziny 21:00
Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Linia 120
Od godziny 22:00
(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)
Dworcowa (przystanek na Kościuszki) – Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)
Linia 121
Od godziny 21:00
Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)
Linia 122
Od godziny 21:00
Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska –
Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy
Od godziny 22:00
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa –Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Gwiaździsta (zatoka przy ulicy Swobodnej)
Gwiaździsta – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska –Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Linia 125
Od godziny 22:00
Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Gajowa Gliniana – Hubska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów
Linia 126
Od godziny 21:00
Racławicka (pętla) – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska –Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Powstańców Śląskich – Racławicka – Racławicka (pętla)
Linia 127
Od godziny 21:00
Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska
Linia 128
Od godziny 21:00
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa –Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema –Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich –Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów
Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Pilczyce
Linia 131
Od godziny 21:00
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich –Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Linia 132
Od godziny 21:00
Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)
Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera
Linia 133
Od godziny 21:00
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka –Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Auchan
Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Linia 134
Od godziny 21:00
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska –Krakowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza –Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska –Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Linia 136
Od godziny 21:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów
Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – estakada „Gądowianka” – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj
Linia 141
Od godziny 21:00
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)
Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia 142
Od godziny 21:00
Karłowice – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski –Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna
Linia 144
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka –Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla
Linia 145
Od godziny 21:00
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie –Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Linia 146
Od godziny 21:00
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
Kurs o godzinie 21:44 i 22:14 z pętli Gaj
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (zatoka przy ulicy Peronowej)
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska –Świeradowska – Gaj-pętla
Linia 148
Od godziny 22:00
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Dworzec Świebodzki
Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska 0 Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Linia 149
Od godziny 21:00
Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich –Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)
Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska –Kuźniki
Linia 602
Od godziny 21:00
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Display
Biskupice Podgórne LG Display – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna –Petrusewicza
Linia 612
Od godziny 21:00
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Ślężna –Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki
Krzyki – Karkonoska – Bielany Wrocławskie – Ślęża – Wysoka – Kutrzeby – Parafialna – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE
Linia 900L
(kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gajowa – Gliniana – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle
Linia 900L
(kurs o godzinie 20:51 i 23:06 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)
Linia 900P
(kurs o godzinie 22:35 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle
Linia 900P
(kurs o godzinie 20:18, 21:18 i 23:06 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej)
Linia 901
(kurs o godzinie 21:29 i 23:44 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Radwanice – Siechnice Osiedle
Linia 901
(kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa (przystanek przy ulicy Kościuszki)
Linie 904 i 914
(kurs o godzinie 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21:31 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)
Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn
Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera
Linia 910
(kurs o godzinie 21:40 i 23:00 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gajowa – Gliniana – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)
Linia 910
(kurs o godzinie 21:06 z Żernik Wrocławskich i 22:17 ze Świętej Katarzyny)
(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy (zatoka dla autobusu linii 122 przy ulicy Suchej)
Linia 911 i 921
(kurs o godzinie 20:30, 22:30, 23:30 z Kiełczowa, o godzinie 21:20 z Brzeziej Łąki oraz o godzinie 22:05 i 23:05 z pl. Grunwaldzkiego)
(Brzezia Łąka) Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera
Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Szewczenki – Kiełczów
NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA
Linia 241
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Zielińskiego – Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska 0 Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich 0 Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Linia 243
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Starogajowa – Wojanowska – Fieldorfa – Kosmonautów – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Linia 245
Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Gliniana Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice
Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Łódzka – Wesoła – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia –
Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka –Pracze Odrzańskie
Linia 246
Świniary – Zajączkowska – Pełczyńska – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Dokerska – Kozanów
Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego– Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary
Linia 247
Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska –Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Letnia – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)
Giełdowa (Centrum Hurtu) – Karmelkowa – Wałbrzyska – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice
Linia 248
Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) – Poświęcka – Nowaka-Jeziorańskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Racławicka (pętla)
Racławicka (pętla) – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Powstańców Śląskich – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
Linia 250
Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois –most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny
Linia 251
Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka 0 Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów –Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Poleska – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska
Linia 253
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) -Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Linia 255
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino –
Mickiewicza – Sępolno
Linia 257
(Rędzin) Ślazowa (pętla) – Ślazowa – Lipska – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców
Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)
FAT – Grabiszyńska – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa (pętla) (Rędzin)
Linia 259
Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka
You must be logged in to post a comment.