Od kwietnia tańszy przewóz roweru w pociągach

Od 1 kwietnia do 30 września, w każdy weekend będzie można wozić rower w pociągach REGIO – a więc tych uruchamianych przez Przewozy Regionalne. Bilet „Kolej na rower” w promocyjnej cenie uprawnia do jednorazowego przewozu roweru i jest ważny łącznie z biletem na przejazd. Przed rozpoczęciem podróży trzeba na nim wpisać numer biletu na przejazd, do którego został on wydany.

Promocyjna cena za przewóz roweru, będzie obowiązywać w każdy weekend (od północy dnia poprzedzającego pierwszy dzień wolny, do godziny 24:00 ostatniego dnia wolnego) do 30 września. Zwykle będzie to:

  • od godziny 24:00 w nocy z czwartku na piątek, do godziny 24:00 z niedzieli na poniedziałek.

Wyjątkiem będą: weekend majowy i czerwcowy długi weekend, w którym promocja będzie trwać odpowiednio:

  • od godziny 24:00 w nocy z 28/29 kwietnia, do godziny 24:00 w nocy z 3/4 maja br.
  • od godziny 24:00 w nocy z 21/22 czerwca, do godziny 24:00 w nocy z 26/27 czerwca br.
Bilet „Kolej na rower” będzie jednak jedynie dopłatą 1zł do biletu odcinkowego na pociągi Regio. Ważność uzyskują po wpisaniu numeru biletu na przejazd. Raz wykorzystana dopłata, nie może być użyta do kolejnego biletu. Wówczas należy zakupić kolejną dopłatę za 1zł do biletów na pociąg Regio. Oferta dostępna będzie w kasach biletowych Przewozów Regionalnych.
Ważne informacje dla przewożących rower w pociągu: http://www.nowastrona.przewozyregionalne.pl/dla-pasazera,9/przewoz-rowerow,32/
blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter