VII urodziny Transportnews i VIII urodziny Wrocławskiego Forum Komunikacyjnego

PlakatTransportnews i Wrocławskie Forum Komunikacyjne zapraszają na imprezę komunikacyjną z okazji przypadających 7 urodzin portalu Transportnews i Wrocławskiego Forum Komunikacyjnego.

Impreza odbędzie się w sobotę 10 maja od godziny 9:00. Tego dnia będziemy podróżować jednym z autobusów Autosan H10 należących do firmy Polbus-PKS. Wybór na tego typu autobus jest nieprzypadkowy – w tym roku ruszy kasacja tej serii pojazdów w Polbusie.

Podczas imprezy odwiedzimy między innymi: Sobótkę, Przełęcz Tąpadła, Wiry, Dzierżoniów, Uciechów, Sieniawkę, Jordanów Śląski.

Koszt udziału w imprezie: 22 zł w przedpłacie na konto, 30 zł w dniu imprezy. Przelewy będą przyjmowane do 06.05.2014r. (wtorek). Zgłoszenia udziału w imprezie należy wysłać na adres e-mailowy wroclawskie.forum.komunikacyjne@gmail.com (w tytule: VIII urodziny WFK i VII urodziny Transportnews, w treści proszę podać imię i nazwisko oraz nick osób, które się zgłasza).

W odpowiedzi otrzymacie dane do przelewu. Prosimy o przemyślane zgłoszenia i wpłaty ponieważ w razie opłacania udziału w imprezie, ale nie wzięcia udziału pieniądze nie będą zwracane! W trakcie imprezy odbędzie się tradycyjnie grill – wsad we własnym zakresie. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga! Nadwyżka wpłat przekraczająca koszt opłacenia przejazdu zostanie przekazana Klubowi Sympatyków Transportu Miejskiego we Wrocławiu jako darowizna!

Lista uczestników będzie na bieżąco aktualizowana w temacie na Wrocławskim Forum Komunikacyjnym.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 17:00.

Impreza jest organizowana dzięki uprzejmości Polbus-PKS Wrocław.

Serdecznie zapraszamy!

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter