2 maja – mecz Śląsk Wrocław – Legia Warszawa na Stadionie Miejskim

W związku z planowanym meczem o Puchar Polski pomiędzy drużynami Śląsk Wrocław i Legia Warszawa na Stadionie Miejskim, który zostanie rozegrany w dniu 2 maja 2013 roku o godzinie 18:30, zostaną uruchomione następujące specjalne linie tramwajowe i autobusowe:

DOWÓZ KIBICÓW NA MECZ

T1 (tramwajowa linia specjalna)

Galeria Dominikańska
– Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 16:00 do 17:40 (ostatni kurs z przystanku „Galeria Dominikańska”).

T2 (tramwajowa linia specjalna)

Galeria Dominikańska
– Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 15:50 do 17:30 (ostatni kurs z przystanku „Galeria Dominikańska”).

 

ODWÓZ KIBICÓW Z MECZU

T1 (tramwajowa linia specjalna)

Stadion Wrocław (Królewiecka)
– Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 2 minuty po zakończeniu meczu tj. od około godziny 20:30 przez 15 minut.

T2 (tramwajowa linia specjalna)

Leśnica –
Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 2 minuty po zakończeniu meczu tj. od około godziny 20:25 przez 20 minut.


S2 (autobusowa linia specjalna)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Autobusy będą kursowały z częstotliwością co około 2 minuty po zakończeniu meczu tj. od około godziny 20:30 przez 20 minut.

NA PODSTAWIE BILETU NA MECZ PIŁKARSKI W DNIU 2.05.2013r.,

KIBICE MOGĄ PODRÓŻOWAĆ BEZPŁATNIE W GODZ. 15:30 – 22:15.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter