Kolejny etap remontu torowiska na skrzyżowaniu ul. Świdnickiej i Podwale

30.08.2014, Wrocław ul. Bora-Komorowskiego. Volvo na linii D.Od soboty 25 lipca wdrożony zostaje kolejny etap remontu torowiska na skrzyżowaniu ul. Świdnickiej i Podwale. Swoje trasy zmienią linie tramwajowe: 6, 7, 14, 17,20 i 24 oraz autobusowe: A, D.

Trwający od 27 czerwca br. remont torowiska na skrzyżowaniu ul. Świdnickiej i Podwale wchodzi w kolejny etap.

Linie tramwajowe

Linie tramwajowe 6 i 7 w kierunku pętli Kowale i Poświętne zostaną skierowane na stałą trasę przejazdu przez ul. Świdnicką i pl. Teatralny.

W kierunku ul. Powstańców Śląskich, linie tramwajowe 6 i 14 pojadą objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, pl. Teatralny do ulicy Świdnickiej.

Linie tramwajowe 7 i 20 w kierunku pętli Krzyki i Grabiszynek nadal będą kursować objazdem od ulicy Krupniczej przez ulicę Sądową, pl. Legionów i ulicę Piłsudskiego do ulicy Powstańców Śląskich.

W kierunku przeciwnym linie 20 i 24 nadal będą kursować objazdem od ulicy Powstańców Śląskich przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów i ulicę Sądową do ulicy Krupniczej.

Linia 17w obu kierunkach została skierowana od ulicy Świdnickiej przez pl. Teatralny, ul. Teatralną, do ulicy Piotra Skargi.

Linie autobusowe

Linie A i D jadące w kierunku Alei Piastów i ulicy Giełdowej powróciły na stałą trasę przejazdu z ul. Podwale w ul. Świdnicką bez objazdu.

Linie 149, 406, 409 i kursy nocne linii 247 i 257 jadące w kierunku pl. Grunwaldzkiego, Dworcowej oraz ulicy Powstańców Śląskich od ulicy Podwale nadal będą kursować objazdem przez ulicę Muzealną i Kościuszki do pl. Kościuszki z pominięciem przystanku „Renoma„. Na pl. Kościuszki dla tych linii został uruchomiony przystanek tymczasowy.

Linie 243, 249 i 253 jadące w kierunku Dworca Głównego PKP i węzła „Petrusewicza” od ulicy Podwale nadal będą kursować objazdem przez ulicę Muzealną i Kościuszki do pl. Kościuszki z pominięciem przystanku „Renoma„.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter